Tipy na aktivity v okolí

Digitálna galéria Poliankovo
Tatranská Polianka

Digitálna galéria spája umenie s modernými technológiami ako je virtuálna realita, 3D projekcie, rozšírená realita, hologram, tieňohra a podobne.  

Galéria Dobrá Hračka
Tatranská Lomnica

Galéria Dobrá Hračka v Tatranskej Lomnici je miesto, kde na ploche 500 m2 nájdete množstvo hier a atrakcií, naučte sa dopravné predpisy, vyskúšte si rôzne hračky.

KVANTARIUM - galéria svetla
Hrebienok - Starý Smokovec

Prehliadka tejto interaktívnej galérie svetla bude pre vás kúzelná, umelecká, rozprávková, fyzikálna, vedecká a vzdelávacia. Jednoducho, vás čaká nezabudnuteľná hra svetiel.

Galéria Tricklandia
Starý Smokovec

TrickLandia je miesto, kde zažijete jedinečné putovanie Slovenskom v galérii trick-artu a optických ilúzií. Nájdete tu námety slovenských ľudových povestí a rozprávok.

Galéria Tatry vnútri
Starý Smokovec

TATRY VNÚTRI sú najmodernejšou prehliadkou Tatier pod jednou strechou a za každého počasia. Objavte dominantu Slovenska formou interaktívnych a zábavných atrakcií. 

Tatras Tower
Štrbské pleso

Veža snov je unikátna svojim vzhľadom, a to nie len vďaka vzdušnej architektonickej forme, ale aj vďaka bezbariérovému prístupu, typu a metóde výstavby.

Galéria Lomnica
Tatranská Lomnica

Galéria sa nachádza priamo v najstaršom hoteli Vysokých Tatier, v secesnej budove navrhnutej architektom Gedeonom Majunke nazývaný Hotel Lomnica. 

Múzeum TANAP-u
Tatranská Lomnica

Integer ac vehicula eros, sed dictum sapien. Donec dignissim porttitor ante, sit amet placerat dui. Donec mollis vel arcu et efficitur.

Ski Muzeum 
Tatranská Lomnica

Návštevníci múzea sa vďaka 19 náučným tabuľám dozvedia veľa zaujímavých informácií o začiatkoch lyžovania, korčuľovania, sánkovania, či bobovania vo Vysokých Tatrách.

Tatranská galéria
Poprad

Svojou vedeckovýskumnou a výstavnou činnosťou verejnosti približuje tvorbu najmä výtvarných umelcov Spiša a širšieho východoslovenského regiónu.

Botanická záhrada
Tatranská Lomnica

Expozícia tatranskej prírody sa nachádza na okraji Tatranskej Lomnice. Návštevník tu môže vidieť 270 druhov tatranských rastlín osídľujúcich rôzne biotopy, niektoré si môže kúpiť v podobe sadeníc.

Múzeum horských nosičov
Starý Smokovec

Ideou nosičského múzea je zaznamenať stopu čo najväčšieho počtu ešte činných, ale aj už legendárnych nosičov v tatranských dolinách, popísať ich aktivity, možno osudy.